Wiadomości
KONCERT
St Ferdinand Church • 5900 W Barry Ave, Chicago, IL 60634 • tel: 773 622 5900 • fax: 773 622 5903
Linki
Polska Szkoła Katolicka 
im. Św. Ferdynanda

AktualnościSakramenty i MszeO ParafiiGrupy ParafialneGrupy LiturgiczneMuzykaGaleriaMisjeOjczyznaKontakt

Słuchaj lub oglądaj Mszę Świętą 
w każdą niedzielę na naszym kanale YouTube
lub na falach
 WPNA 1490 AM o 7:00AM. W dni powszednie 7:00 PM po polsku. Zapraszamy was do kościoła. Wszystkich chorych i tych którzy nie mogą być w kościele zapraszamy do oglądania transmisji.
Please consider giving online at www.stferdinandchurch.com  and clicking donate button, here you can make a weekly offertory contribution to our St. Ferdinand Parish family and keep the vital ministries and services we provide going.  

If you prefer to make an offertory donation through cash or check, you can mail your donations to our parish office at St. Ferdinand Church 5900 W. Barry Ave, Chicago, IL 60634

May God grant you His peace during this difficult time and may He manifest His love and presence to you in abundant ways. God bless you.

Title of the document

Pobierz Biuletyn

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 sierpnia, 20221. Przypominamy, że wystawienie Najświętszego Sakramentu mamy w naszym kościele w każdy czwartek, rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 8 rano, a kończy się Mszą św. o godz. 7 wieczorem. Także kościół w ciągu tygodnia jest otwarty cały dzień. Zapraszamy na adorację i modlitwę. Sakrament spowiedzi św. jest sprawowany od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 6:55 wieczorem.

2. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Nowennie przez którą przygotujemy się do Święta Matki Bożej Częstochowskiej. W niedzielę 28 sierpnia, o godzinie 10:00 zapraszamy na dwujęzyczną Mszę święta odpustową z uroczystą procesją. Procesja wyruszy z Kościoła bezpośrednio po Mszy św. Po procesji zapraszamy wszystkich serecznie na odpust do szkolnych ogrodów i kafeterii ze smacznym jedzeniem i innymi atrakcjami szczególnie dla dzieci.

3. Wspólnota Miłosierdzia Bożego zaprasza na spotkanie modlitewne Wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bożego, które odbędzie się w piątek 19 sierpnia po Mszy św. o godzinie 7:00 wieczorem.

4. Zaprazamy na różaniec w intencji pokoju na świecie od poniedziałku do piątku o godzinie 6:20 wieczorem.

5. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, do zakupu nowy tygodnik Niedziela.