Misjonarze Ubogich
Misja na Jamajce
Z radością chcielibyśmy podzielić się z Państwem dobrymi wiadomościami. Kontener ,który wypełniliśmy rzeczami dla bezdomnych, kalekich, zapomnianych dzieci i dorosłych wreszcie dotarł do Misjonarzy Ubogich na Jamajce 19 czerwca 2010 r. Nasz kontener, na który tak bardzo czekali misjonarze i ich podopieczni dotarł spózniony z powodu zamieszek jakie niedawno miały miejsce na Jamajce.
Tysiące funtów ryżu, sprzęt inwalidzki, wózki dziecięce, tak hojnie ofiarowane przez Państwa, zostały z wdzięcznością przyjęte przez Misjonarzy i ich podopiecznych. 250 funtów makaronu, cukru oraz 425 funtów mąki wraz z innymi artykułami żywnościowymi pomogą wyżywić około 500 dzieci i dorosłych, którymi zajmują się Misjonarze na Jamajce.
Kto by pomyślał, że nasza Postna misja, 
która zaczęła się od dwóch małych drzewek nadziei umieszczonych z tyłu kościoła, przyczyni się do zapełnienia 18 stopowego konteneru żywnoscią, lekami, oraz sprzętem medycznym. Bardzo serdecznie dziękujemy za wasze ofiary dla Misjonarzy Ubogich. Wasza hojność jest dowodem, że razem możemy zmienić czyjeśżycie na lepsze.

- ks. Zdzisław Torba
                 oraz
Chicago'wscy Przyjaciele Misjonarzy Ubogich

Galeria "Misje na Jamajce"
(kliknij aby powiększyć)
St Ferdinand Church • 5900 W Barry Ave, Chicago, IL 60634 • tel: 773 622 5900 • fax: 773 622 5903
AktualnościSakramenty i MszeO ParafiiGrupy ParafialneGrupy LiturgiczneMuzykaGaleriaMisjeOjczyznaKontakt

Misja - Indie